Kredyt hipoteczny Niski Procent - 0 zł prowizji

Złóż wniosek
Koszt miesięczny obsługi kredytu
Wysokość raty 403.46 PLN Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu. W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert oprocentowanie jest podawane jako suma stałej marży (zarobku) banku oraz aktualnej, rynkowej stawki WIBOR (może się różnić od stosowanej na daną chwilę przez bank). Może to być przyczyną istnienia chwilowych różnic w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarkę, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej. Bank zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty.

Oferta dla klientów, którzy mają więcej niż jedno źródło dochodu i których suma obciążeń finansowych stanowi mniej niż 40% sumy dochodów netto.

Przedstawione oprocentowanie obowiązuje dla klientów, którzy posiadają ROR z wpływem wynagrodzenia, kartę kredytową oraz ubezpieczenie na życie.
Oprocentowanie nominalne 3.92 %
marża 2.19 %
WIBOR 1.73 %
Oprocentowanie rzeczywiste 4.58 %
Ubezpieczenie pomostowe 0.00 PLN Bank stosuje podwyższenie marży o 1,20 p.p. do momentu uprawomocnienia się wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej.
Polisa na życie 10.00 PLN Ubezpieczenie wymagane przez pierwszych 10 lat okresu kredytowania.

Ubezpieczenie oferowane przez Bank już od 0.3% za rok od kwoty aktualnego zadłużenia (istnieje możliwość skredytowania składki).
Wykupienie ubezpieczenia z TU, którego Bank jest Agentem i utrzymywanie tego ubezpieczenia przez okres minimum pierwszych 10 lat kredytowania daje możliwość dodatkowego obniżenia marży o 0,1 p.p.
Bank akceptuje także ubezpieczenia oferowane przez inne towarzystwa ubezpieczeniowe.
Plusy
  • Szeroki wybór celu kredytowania
  • Szybka procedura przyznawania kredytu
  • Oferta dostępna także w programie Mieszkanie dla Młodych
Minusy
  • Obowiązkowe ubezpieczenie na życie